Sanitätsartikel2017-03-06T14:08:17+00:00
tuba fertility gel

Fertility gel Intense

Fertility gel Intense

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

rýchly náhľad
bazálny teplomer

Bazálny teplomer

Digitálny teplomer s dvoma desatinnými miestami (na meranie bazálnej teploty)

Digitálny teplomer pre meranie bazálnej teploty – dve desatinné miesta. Teplomer s dvoma desatinnými miestami je vhodný pre určenie plodných a neplodných dní – plánovanie rodičovstva.

rýchly náhľad
“S manželom sme sa snažili o dieťatko 2 roky. Po trojmesačnej kúre s KIWU-WUKI sa výrazne zlepšil náš intímny život, vyčistila sa mi pleť a bocian k nám priletí už o pár mesiacov! “
Jana Kováčová, Košice

“Healthy plants and trees yield abundant flowers and fruits. Similarly, from a healthy person, smiles and happiness shine forth like the rays of the sun.”

Anonymous • Quote of the Day
ovulačný test Kiwuwuki

KIWU WUKI – Ovulačný test LH

Vysoko citlivý ovulačný test

Ovulačný test KIWU WUKI je rýchly, vysoko ciltivý (20 mIU / ml) ovulačný test určený na samotestovanie. Zisťuje zvýšenú hladinu luteinizačného hormónu, ktorá sa objavuje v moči krátko pred ovuláciou. Vďaka tomu umožňuje spoľahlivo zistiť tzv. “plodné dni” a zvýšiť tak pravdepodobnosť otehotnenia.

rýchly náhľad
tehotenský test Kiwuwuki

KIWU WUKI – Tehotenský test HCG

Rýchly test pre určenie tehotenstva

Tehotenský test – jednorázový, HCG. Rýchly test pre určenie tehotenstva na samotestovanie. Slúži na zistenie hormónu HCG, čo je hormón produkovaný placentou, ktorý je v moči prítomný krátko po oplodnení.

rýchly náhľad

Máte záujem objednať si produkty KIWU-WUKI? Tu nájdete zoznam našich predajcov.

Zobraziť Predajcov

Ste gynekológ a radi by ste s nami spolupracovali? Vypíšte formulár a my Vás budeme kontaktovať.

Vypísať Formulár

Máte internetový obchod a chceli by ste sa stať naším predajcom? Napíšte Nám! Tešíme sa na spoluprácu.

Formulár Pre E-shop